Džud, pa nasmeši se, čoveče (FOTO)

Engleska i Gana odigrali su jedan od najdosadnijih mečeva na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu, a čelnicima je bilo teško da izaberu igrača utakmice. Nagrada je na kraju otišla Džudu Belingemu, a vezisti Reala se i nije baš svidela ta odluka.

Svetsko prvenstvo promocijan baner

Mladi fudbaler je izjavio za medije da nije zaslužio nagradu i da je ona trebalo da završi u rukama jednog od igrača Gane. Sav entuzijazam i zadovoljstvo na njegovom licu može se videti na fotografiji napravljenoj po uručenju iste.

Ruku na srce, čitav engleski tim je podbacio, a ništa bolji nisu bili ni predstavnici Crnih zvezda. Nekada u fudbalu nagradu za igrača utakmice zaista ne zasluži nijedan igrač.

Obe ekipe sada imaju po četiri boda i favoriti su da prođu u šesnaestinu finala sa prve dve pozicije grupe L.